ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український фільм про перемогу на Донбасі отримав ще одну нагороду кінофестивалю

24 Січня 2020
Український фільм про перемогу на Донбасі отримав ще одну нагороду кінофестивалю

Фото зі знімального майданчику фільму «Атлантида»

Український драматичний фільм «Атлантида» режисера Валентина Васяновича отримав головну нагороду на міжнародному кінофестивалі в Норвегії. «Черговий привід для гордості!» — про перемогу фільму на фестивалі в Тромсо (Tromsø International Film Festival) повідомила пресслужба Офісу віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

За даними АрміяInform, норвезькій міжнародний кінофестиваль в Тромсо цього року проходив 13–19 січня, до участі в ньому було допущено 11 стрічок.

«Український фільм переміг у конкурсному відборі Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 20 млн 835 тис.», — повідомляє пресслужба віцепрем’єра Дмитра Кулеби.

Фільм «Атлантида» розповідає про життя Донбасу в 2025 році, одразу після перемоги над російськими військами та повернення окупованих територій. На тлі спустошеної та майже непридатної для життя території описуються долі простих людей: ветеранів, волонтерів, солдатів, ролі яких, до речі, зіграли не професійні актори, а справжні учасники подій на Сході України.

Перемога фільму в Норвегії не перша: восени «Атлантида» здобула нагороду Венеційського міжнародного кінофестивалю «Горизонти», а також спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю в Токіо, гран-прі Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад» та фестивалю європейського кіно Les Arcs Film Festival.

Читайте нас у Facebook
MilitaryArt