ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська сторона СЦКК продовжує сприяти проведенню планових робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу

18 Січня 2020
Українська сторона СЦКК  продовжує сприяти проведенню планових робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона спільно з СММ ОБСЕ продовжує сприяти проведенню планових робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу. Про це повідомляє пресцентр ООС.

Варто зазначити, що під особливою увагою української сторони СЦКК постійно знаходяться об’єкти критичної інфраструктури, стала робота яких забезпечує належний рівень екологічної безпеки регіону.

Так 17 січня 2020 року представниками мобільної спостережної групи СЦКК на шламонакопичувачах І та ІІІ черги підприємства МЕТІНВЕСТ ТОВ «НВО» ІНКОР і Ко» в районі населеного пункту Залізне було забезпечено роботи з обстеження дамби і обвідної канави та прокачування спостережних свердловин з відбором проб рідин на хімічний аналіз.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін й надалі продовжуватиме своєчасно і якісно виконувати заходи, спрямовані на підтримання екологічної безпеки на Донбасі.

Читайте нас в Telegram
Мітки: , ,
Новини