ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська команда в «Іграх Нескорених» вперше буде представлена в баскетболі на візках

26 Січня 2020
Українська команда в «Іграх Нескорених» вперше буде представлена в баскетболі на візках

Українська команда в «Іграх Нескорених», які відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди), вперше візьме участь в такому виді спорту як баскетбол на візках. Він стане восьмим видом спорту для нашої збірної. Про це повідомила в коментарі кореспонденту Укрінформу в Гаазі, де українська делегація вирішувала організаційні питання, координатор «Ігор Нескорених» в Україні Оксана Горбач.

«Наша команда тренується зараз у семи видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска. І буквально нещодавно ухвалили рішення про баскетбол на візках. І це, звичайно, величезний крок вперед для нашої збірної», – зазначила Горбач.

Вона розповіла, що цього року в Гаагу прилетить 20 військовослужбовців, ніхто з них у попередніх «Іграх Нескорених» не брав участі.

«Це повністю нова збірна. Ми щороку ухвалюємо не просте для нас рішення, чи ми дозволимо членам минулорічних збірних бути членами і в поточному році. Військовий конфлікт продовжується, ми вирішили, що вся наша збірна буде на 100% складатися з нових ветеранів. Вони не брали участі в Торонто та Сіднеї», – пояснила координаторка «Ігор Нескорених» в Україні.

Вона також розповіла, що в Нідерландах в рамках підготовки до змагань відбулася зустріч націй. Протягом чотирьох днів українська делегація займалася такими питаннями, як розклад змагань, логістика, умови перебування, супровід учасників та їхніх рідних.

Про активний і цілеспрямований учасників нашої команди, які цьогоріч представлять Україну на «Іграх Нескорених» в Гаазі, Юлію Паєвську, Віктора Легкодуха,  Івана Рудого, Олексія Бобчинеця, Ігоря Безкаравайного та Івана Герецуна, Павла Ковальського читайте на сайті АрміяInform.

Читайте нас в Telegram
Ветерани АТО та ООС, Новини, Реабілітація