ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українці Риму наколядували 570 євро на реабілітацію захисників

30 Січня 2020
Українці Риму наколядували 570 євро на реабілітацію захисників

У Римі в межах благодійного свята «Хай і Рим почує – Україна колядує» зібрали 570 євро на реабілітацію захисників України. Про це повідомляється в дописі волонтера Ігоря Дерев’янчука з Рима, розміщеному на сторінці Оргкомітету Євромайдану Рим у Facebook.

«Перш за все, дякуємо всім небайдужим, що прийшли поколядувати разом із нами. Оргкомітет Євромайдан Рим дякує Вам за вашу підтримку. Що може краще нас об’єднати, ніж Коляда і добра справа? Ось і українці Риму об’єдналися, щоб поколядувати і зробити добру справу. Завдяки вам ми зібрали 570 євро для допомоги реабілітаційно-відпочинковому табору для наших Захисників «З любов’ю в серці», – написав волонтер.

Допомогу, зокрема, призначили:  «Шпиталю Майдану» с. Нові Петрівці; БО «БФ Миротворці України» в Бердянську, Львові, Києві, Вишгороді; ГО «Самбірський Автомайдан» м. Самбір; «Ангели Тайри» м. Маріуполь; відпочинково-реабілітаційного табору для воїнів АТО/ООС «З любов’ю в серці» м. Косів.

Окрім того, станом на 19 січня зібрано 310 євро на відновлення згорілої бази «Ангели Тайри». Про це у відповідному дописі зазначив Юрій Янчишин.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України