ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна візьме участь у відкритих дебатах Радбезу ООН

9 Січня 2020
Україна візьме участь у відкритих дебатах Радбезу ООН

9 січня Україна візьме участь у відкритих дебатах Ради Безпеки ООН про дотримання Статуту ООН як основи підтримання міжнародного миру та безпеки. Як передає «Укрінформ», про це повідомив речник постійного представництва при ООН Олег Ніколенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Щодо мети дебатів, які проводить В’єтнам як голова Радбезу в січні, Ніколенко  зазначив: «дати відповідь на питання: чого не вистачає для того, щоб Статут ООН став Біблією міжнародних відносин, які крапки потрібно з’єднати, щоб держави-порушники відчували відповідальність за свої дії, як перейти від стадії «глибокого занепокоєння» до більш ефективних дій».

Від України, за його словами, у дебатах візьме участь заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Речник постпредства також нагадав, що Україна як країна засновниця ООН безпосередньо причетна до розробки Статуту ООН і що тодішній український постпред (1945 року) очолював робочу групу з розробки преамбули та розділу І документа — про цілі та принципи ООН.

За словами Ніколенка, агресія проти України та Грузії, конфлікти в Сирії, Лівії та Ємені доводять, що «нікуди не поділися ті, хто готовий порушувати світовий порядок, заснований на міжнародних принципах».

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України