ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна перегляне власні закони щодо міжнародного кримінального права

16 Січня 2020
Україна перегляне власні закони щодо міжнародного кримінального права

На початку 2020 року на ознайомлення народним депутатам переданий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права».

Як повідомляє Юридична служба Збройних Сил України, законопроєкт 2689 «спрямований на забезпечення повноти імплементації положень міжнародного кримінального і гуманітарного права щодо кримінально-правового переслідування за міжнародні злочини (геноциду, злочин агресії, злочини проти людяності та воєнні злочини), а також забезпечення виконання міжнародних зобов’язань щодо запобігання юридичній та фактичній безкарності за вчинення таких злочинів».

Детально ознайомитися із законопроєктом можна на сайті Верховної Ради України за посиланням.

***

АрміяInform нагадує, що міжнародне кримінальне право — це система принципів і норм, що регулюють співробітництво держав і міжнародних організацій у боротьбі зі злочинністю, передусім з міжнародними злочинами та злочинами міжнародного характеру.

Україна відповідально ставиться до дотримання міжнародних правових засад, намагаючись адаптувати під них своє законодавство. Але не всі країни прагнуть того ж. Наприклад, напередодні стало відомо, що президент РФ Путін у своєму посланні до парламенту підкреслив, що московські закони мають перевагу перед законами світової спільноти. Проте це не стало несподіванкою, зважаючи на постійні конфлікти Росії із сусідніми та іншими країнами.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України