ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Мінську відбулося засідання ТКГ: про що говорили

30 Січня 2020, 9:56

У Мінську 29 січня відбулося засідання Тристоронної контактної групи щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Сторони обговорили звільнення утримуваних між Україною та Росією, припинення вогню на Сході та питання кордону, який наразі контролюють окупанти. Про це повідомила прессекретарка другого президента, представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook. 

Вона зазначила, що ця зустріч Тристоронньої контактної групи була останньою за участі Мартіна Сайдіка, який передав повноваження спеціального представника чинного глави ОБСЄ в ТКГ та в Україні Хайді Грау.

Про що говорили на засіданні ТКГ:

  • Про пошуки зниклих безвісти.

«Досягнуто домовленість про поновлення пошуку зниклих безвісти: до наступного засідання ТКГ у Мінську будуть опрацьовані відповідні пропозиції щодо механізму організації цієї роботи за участю міжнародних організацій, зокрема Міжнародного Комітету Червоного Хреста», – зазначила Оліфер.

  • Про безпекову ситуацію на Донбасі.

«На жаль, безпекова ситуація лишається складною — з боку НЗФ ОРДЛО тривають обстріли, в тому числі снайперські, а на лінії зіткнення діють їхні диверсійно-розвідувальні групи. Домовлено продовжити роботу задля вирішення блоку безпекових питань, які є ключовими для України та світової спільноти», — повідомила Дарка Оліфер.

  • Про нові ділянки розведення сил і засобів на Донбасі

На  ТКГ у Мінську попередньо домовилась про нову ділянку розведення сил на Донбасі – біля пункту пропуску «Гнутове». Окрім цього КПВВ, українська сторона пропонувала ще 3 ділянки, по яким не дійшли згоди:

  • у районі мосту в Станиці Луганській; 
  • поблизу Авдіївки; 
  • біля Новоселиці-2.
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України