ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ВМС ЗС України відбувся випуск військовослужбовців, які здобули нові спеціальності у Водолазній школі

26 Січня 2020, 13:00
У ВМС ЗС України відбувся випуск військовослужбовців, які здобули нові спеціальності у Водолазній школі

У Практичній гавані порту Одеси проведено урочистий захід з нагоди випуску курсантів Водолазної школи Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Як повідомив журналісту АрміяInform начальник пошуково-рятувальної служби Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Нестеров, навчальна програма підготовки максимально адаптована до стандартів НАТО. Курсанти працювали лише на сучасному водолазному спорядженні та на новітніх зразках водолазної техніки та обладнання, яке, до слова, стоїть на озброєнні провідних водолазних підрозділів передових країн світу.

За задумом викладачів та інструкторів Водолазної школи, особливістю навчального курсу було відпрацювання практично щодня водолазних спусків на різні глибини за різними напрямами, які передбачала програма підготовки.

Уже найближчим часом випускники, більшість з яких військовослужбовці ВМС ЗС України, підсилять пошуково-рятувальні підрозділи та підрозділи спецпризначення національного військового флоту.

Загалом це другий випуск у нещодавно створеній Водолазній школі, яка на сьогодні є першим навчальним закладом водолазної підготовки у Збройних Силах України.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Військово-морські Сили