ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Повітряних Силах створили розрахунково-аналітичну станцію для визначення РХБ обстановки

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Січня 2020, 11:24

Щоб оперативно зібрати, обробити та проаналізувати інформацію про радіаційну, хімічну та біологічну обстановку поблизу місць дислокації військових частин у Повітряних Силах створили розрахунково-аналітичну станцію. І вже сьогодні під керівництвом розрахунково-аналітичного центру ЗС України в Командуванні провели перше тренування новоствореного підрозділу та спеціальних приладів.

— Наші спеціалісти здійснюють збір, узагальнення та обробку даних про можливу радіаційну, хімічну, біологічну обстановку поблизу військових частин Повітряних Сил. А також даних про аварії на підприємствах атомної енергетики та хімічної промисловості, — розповідає начальник служби РХБ захисту та екологічної безпеки Командування Повітряних Сил полковник Дмитро Сулейманов.

Станція — уже в єдиній системі збору та обробки інформації про РХБ обстановку ЗСУ. Тож спільно з розрахунково-аналітичним центром ЗСУ та розрахунково-аналітичними станціями інших видів ЗСУ ми зможемо повністю акумулювати всі дані про РХБ загрози по всій Україні.

— Вже за кілька місяців підрозділ зможе повноцінно виконувати завдання за призначенням. Для мобільності підрозділу тут є і кілька спеціалізованих автомобілів, — продовжує Дмитро Сулейманов. — Невдовзі ми отримаємо також обчислювальну техніку та сертифіковане програмне забезпечення з оцінювання та прогнозування можливої РХБ загрози. Це мають бути програми, що також діють в єдиній загальній системі виявлення та оцінювання наслідків РХБ обстановки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram