ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Португалії презентують картини українських бійців

10 Січня 2020
У Португалії презентують картини українських бійців

Благодійну виставку картин учасників АТО/ООС під назвою «Стежками війни» повезуть до Португалії, де урочисто відкриють 18 січня.  У двох містах – Лісабоні та Албуфейрі – презентують і художні роботи воїнів,  виконані під час проходження арт-терапії в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

Мистецьку виставку організовує благодійна асоціація «Янголи милосердя» (Португалія) за підтримки Міністерства у справах ветеранів України та співорганізатора виставки в Україні Вікторії Шинкаренко.

– Торік виставки вже відбулися у Великій Британії, Франції та Ірландії. Тепер вперше поїдемо до Португалії. Мета заходу – не тільки показати світу картини воїнів, а й самих наших захисників. Дати їм можливість поспілкуватися, розповісти про себе та про Україну, яку вони захищають, – повідомила Вікторія Шинкаренко.

Для показу зібрано понад 200 робіт. Це картини та вишиті ікони, що створили учасники бойових дій з усієї України, які пройшли непростий шлях і перебувають у важкому стані, але не здаються, надихаються мистецтвом і поступово відновлюють сили та бажання жити далі.

Організатори запрошують українців Португалії та всіх, хто співчуває Україні, відвідати виставку і придбати вподобані роботи. Зібрані кошти отримають автори картин як благодійну підтримку для продовження лікування та реабілітації.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини