ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У навчальному процесі відведено чимало часу на вивчення іноземної мови

14 Січня 2020
У навчальному процесі відведено чимало часу на вивчення іноземної мови

Третій тиждень нового року для особового складу Повітряного командування «Захід» розпочався лекційними заняттями з основних предметів бойової підготовки.

Заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв акцентував увагу присутніх на тому, що заняття будуть пізнавальними та насиченими новими знаннями та інформацією.

Його слова доповнив виконувач обов’язків командира об’єднання полковник Олександр Кухаренко.

– Цього року активно триватиме впровадження штабних процедур НАТО, відбуватиметься планове і якісне нарощування бойових спроможностей військових частин ЗРВ, РТВ та РЕБ. У навчальному процесі відведено чимало часу на вивчення іноземної мови. Маю надію, що вже за декілька місяців мовний бар’єр між нами та міжнародними партнерами розтане, – наголосив полковник Олександр Кухаренко.

Крім того,  з переходом на новітню структуру Повітряні Сили й надалі здійснюватимуть надійну охорону повітряного простору України, особливо важливих об’єктів на території України та прикриватимуть угруповання військ під час проведення операцій.

У межах першого навчального дня думками про боротьбу за українську ідентичність в умовах гібридної війни поділився з присутніми завідувач кафедри Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Петро Петровський, який з-поміж іншого звернув увагу на актуальність теми, історичні витоки та геополітичне підґрунтя.

Варто зазначити, що впродовж навчання на військовослужбовців чекають не лише теоретичні, а й практичні спеціальні заняття.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Освіта та наука, Публікації