ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У командуванні морської піхоти за участю іноземних радників розробляють концепцію розвитку

15 Січня 2020
У командуванні морської піхоти за участю іноземних радників розробляють концепцію розвитку

Відповідно до плану заходів Міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України у командуванні морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулась робоча зустріч з питань розробки Концепції розвитку морської піхоти ВМС ЗС України.

З української сторони в заході взяли участь начальник штабу – перший заступник командувача ВМС ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов, командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль, заступник начальника штабу — начальник оперативного управління штабу Командування ВМС ЗС України контр-адмірал Дмитро Таран, представники Державної прикордонної служби України. До іноземної делегації увійшли представники Корпусу морської піхоти США, Європейського командування морської піхоти США,  ЗС Великобританії, а також командир групи ЗС Швеції в операції UNIFIER.

Слід зазначити, що це перша зустріч у такому форматі, метою якої стало обговорення та напрацювання робочих матеріалів для розробки Концепції розвитку морської піхоти ВМС ЗС України.

Під час зустрічі сторони ознайомилися із нинішнім станом справ у підрозділах морської піхоти, їхніми бойовими можливостями та досвідом отриманим під час виконання завдань в районі проведення АТО та операції Об’єднаних сил.

Головним же стало обговорення учасниками проєкту Концепції морської піхоти, яка передбачатиме весь спектр питань щодо розвитку морської піхоти України на короткострокову перспективу з урахуванням стандартів НАТО. Зокрема концепцією визначено головні завдання і цілі щодо впровадження відповідних процедур планування та управління, нарощування матеріальних та технічних засобів, вдосконалення організаційної штабної структури тощо.

Розвиток української морської піхоти здійснюватиметься поетапно, підтримуючи рівновагу між підтримкою поточних операцій та готовністю до подальших викликів. На кожному етапі з урахуванням викликів та завдань визначаються певні пріоритети розвитку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Військово-морські Сили, Міжнародне співробітництво