ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Клевані лікують пацієнтів з нейротравмами зі всієї України

12 Січня 2020
У Клевані лікують пацієнтів з нейротравмами зі всієї України

Торік Рівненський центр реабілітації наслідків нейротравм прийняв понад 230 пацієнтів з усієї України, з них – 191 учасник бойових дій. Уже два роки цей медичний підрозділ діє на базі Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни у селищі Клевань. Це перший подібний центр у державному секторі в системі Міністерства охорони здоров’я України.

У закладі лікують пацієнтів після важких черепно-мозкових і спінальних травм, які потребують тривалої реабілітації. Серед процедур – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Відновлювати здоров’я допомагають лікувальні грязі, озокерит, вулканічний пил, а також пресотерапія.

– Для кожного бійця передбачена своя програма лікування та реабілітації, яка триває від трьох тижнів до пів року. З хворими працює висококваліфікований медперсонал, надають допомогу психологи та реабілітологи. Використовують сучасне фізіотерапевтичне обладнання та багатофункціональні процедурні кабінети, – повідомив керівник госпіталю Андрій Бурачик.

У 2019 році тут пройшли лікування 117 пацієнтів із Сумської, Чернігівської, Київської, Волинської, Тернопільської, Миколаївської, Хмельницької, Львівської, Вінницької, Харківської, Донецької, Черкаської, Полтавської, Житомирської, Івано-Франківської, Херсонської, Луганської та Кіровоградської областей.

Лікування та реабілітація у центрі безоплатні. За направленням звертайтеся до лікарсько-профілактичних закладів за місцем проживання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація