ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Філадельфії заснували Почесне консульство України

12 Січня 2020

У Посольстві України в США підписали угоду про створення Почесного консульства України у м.Філадельфія. Про це повідомляється на facebook-сторінці Посольства України в США.

Ми робимо усе, щоб ставати ближчими та ефективнішими для українців, які проживають чи перебувають в Америці, тому сьогодні підписали угоду про створення нового Почесного консульства України, яке відкривається у одному з набільших міст східного узбережжя США, колишній тимчасовій американській столиці – місті Філадельфія (штат Пенсильванія). Місто також є одним з найбільших осередків української громади Америки.

Посол України в США Володимир Єльченко прийняв участь у офіційній церемонії підписання Угоди про заснування нового Почесного консульства України м.Філадельфія та надання консульських функції та обов’язків Почесного консула України Iryna Mazur, громадській діячці, професійній юристці, членкині ради директорів організації Разом та Віце-Президентці Української Федерації Америки.

Володимир Єльченко привітав Ірину Мазур та українську громаду Філадельфії, вручив посвідчення та офіційний консульський патент.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України