ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бердичеві розпочався чемпіонат ОК «Північ» із футзалу

21 Січня 2020, 12:25
У Бердичеві розпочався чемпіонат ОК «Північ» із футзалу

У Бердичеві, на базі 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, розпочався чемпіонат Оперативного командування «Північ» із футзалу. Для участі в спортивних змаганнях до Бердичівського гарнізону прибуло десять команд із різних областей, що територіально входять до регіону дислокації військового об’єднання.

Всього чемпіонат триватиме чотири дні.  Це будуть дні дуже насичені спортивними подіями, адже вже на сьогодні, перший день змагань, заплановано вісім матчів. Військові спортсмени та вболівальники приготувалися до цікавої боротьби.

Як розповів  виконувач обов’язків начальника фізичної підготовки і спорту ОК «Північ» майор Дмитро Артеменко, з кращих гравців цих змагань формуватиметься збірна команда оперативного командування для участі в чемпіонаті Сухопутних військ. Так, протягом наступного тижня, з 27 січня, на спортивній базі 26-ї артилерійської бригади пройдуть збори, під час яких збірна команда буде сформована та пройде тренування.

Варто зазначити, що минулого року під час чемпіонату оперативного командування пальму першості здобули танкісти 1-ї Сіверської бригади, але цього разу участі в змаганнях вони не беруть, оскільки виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Фото Олега Калашникова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Спорт