ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Третя розмова Володимира Зеленського і Джастіна Трюдо у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані

15 Січня 2020
Третя розмова Володимира Зеленського і Джастіна Трюдо у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провели третю телефонну розмову, під час якої обговорили катастрофу літака українських авіаліній в Ірані та подальші спільні дії у зв’язку із цією трагічною подією.

Як передає пресслужба Офісу Президента України, прем’єр-міністр Канади подякував Володимиру Зеленському за зусилля із забезпечення доступу канадських фахівців до місця трагедії. Джастін Трюдо попросив сприяння Президента України в діалозі з іранською владою під час ідентифікації тіл загиблих, серед яких є й громадяни Канади.

Глава Української держави позитивно оцінив залучення представників Канади до розслідування.

— Українські фахівці та дипломати готові всебічно допомагати в роботі канадським колегам у Тегерані, — наголосив Володимир Зеленський і підтвердив готовність надати логістичне сприяння в поверненні до Канади останків загиблих канадських громадян після завершення необхідних формальних процедур в Ірані.

Співрозмовники підтримали подальшу координацію зусиль для забезпечення належної міжнародно-правової відповідальності винних у катастрофі літака.

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо сподіваються на конструктивну роботу групи координації та реагування на чолі з міністрами закордонних справ країн, громадяни яких загинули в катастрофі. Засідання групи відбудеться 16 січня у Лондоні. В цьому контексті сторони зазначили важливість розробки алгоритму недопущення подібних трагедій у майбутньому.

Президент України та прем’єр-міністр Канади висловили сподівання на подальшу співпрацю та обмін інформацією щодо розслідування катастрофи, зокрема у взаємодії з Іраном.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України