ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Так можна служити!» Пів тисячі старшокласників провели один день в армії

17 Січня 2020, 15:14
«Так можна служити!»  Пів тисячі старшокласників провели один день в армії

Артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича гостинно розкрила свої двері перед старшокласниками шкіл міста Бердичева, Бердичівського, Ружинського та Чуднівського районів Житомирської області. Також сьогодні до частини завітали житомирські пластуни. Як розповіли кореспондентові АрміяInform у бригаді, з метою популяризації військової служби за контрактом у Збройних Силах України та у рамках військово-патріотичного виховання молоді тут пройшов День відкритих дверей.

Військові ознайомили юнаків та дівчат з армійським побутом, традиціями та бойовим шляхом прославленої артилерійської бригади.

Екскурсія гарнізоном для старшокласників розпочалася у старовинній будівлі 30-го гарнізонного Будинку офіцерів, де спочатку у великій залі, а потім – у Музеї операції Об’єднаних сил (АТО) ‒ їх познайомили з історією та бойовим шляхом бригади.

Про важкі бої російсько-української війни молодим людям розповіли біля пам’ятника загиблим в АТО на Алеї Захисників усіх поколінь. Після цього у казармі 1-го самохідного артилерійського дивізіону майбутні захисники ознайомилися з умовами проживання військовослужбовців, нюансами армійського побуту. Їм показали сучасні зразки військової форми одягу та спорядження.

На вогневому містечку військової частини юнаки та дівчата отримали змогу виконати практичні стрільби з автомата Калашникова. Емоцій було через край.

Згодом на технічній території частини старшокласники з захопленням роздивлялися грізні бойові машини – самохідні артилерійські установки, буксирувані гармати, малі легкоброньовані тягачі та іншу військову техніку, що знаходиться на озброєнні бригади. Більшість із них, звичайно, бачила все це в Інтернеті або по телевізору, а хтось – навіть під час пересування колон містом до залізничної станції. Але неможливо передати враження тих, хто вперше побачив, наприклад, велетенську «Мсту-С», яка за розмірами переважає навіть танк!

Дуже цікавим виявилося для юних гостей відвідування малого артилерійського полігона з макетом місцевості та спортзалу, який яскраво розмальований талановитою рукою прапорщика Олександра Журавльова.

І неочікуваним для молоді, яка чимало чула про спартанський армійський побут та не ресторанне солдатське харчування, відвідування їдальні. Посмакувавши солдатський обід, юнаки та дівчата були у захваті. Адже особовий склад бригади вже тривалий час харчується за новою системою.

Ну, і вишенькою на торті став показ новозбудованих гуртожитків – казарм поліпшеного планування для військовослужбовців служби за контрактом. Побачивши сучасні оселі з побутовою технікою відомих брендів, багато хто з молодих людей щиро здивувався та висловив свої почуття трьома простими словами: «Так можна служити!»

2
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації