ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спільника терористів заочно засуджено до 8 років позбавлення волі

13 Січня 2020

На Херсонщині заочно засудили бойовика, який допитував полонених українських військовослужбовців

За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) в Херсонській області до восьми років ув’язнення заочно засуджено місцевого мешканця за сприяння терористичним організаціям «Д/ЛНР». Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Досудове розслідування, яке проводила СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури області, встановило, що мешканець Нової Каховки проводив активну антиукраїнську пропаганду та агітацію. Для уникнення кримінальної відповідальності він у жовтні 2014 року виїхав до тимчасово окупованої території Донецької області», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що зловмисник після приєднання до терористів обіймав посаду «заступника командира по роботі з особовим складом» одного з незаконних збройних формувань.

Відповідно до своїх обов’язків бойовик проводив підбір кадрів для вступу до терористичної організації «ДНР», контролював несення чергувань, зокрема на блокпостах, в казармі, слідкував за виконанням наказів керівників терористичної організації серед особового складу. «Він також проводив допити захоплених у полон військовослужбовців Збройних Сил України для встановлення штатної кількості українських військових підрозділів, їх командування та дислокації на території населених пунктів Донецької області», — повідомляє Служба безпеки України.

СБУ задокументувала, що з вересня 2016 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території Луганщини, зловмисник брав участь та сприяв діяльності терористичній організації «ЛНР», у складі «7-ї бригади Народної міліції Луганської народної республіки».

«На підставі отриманих органом досудового розслідування доказів протиправної діяльності Бердянський міськрайонний суд Запорізької області визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі», — повідомляє пресслужба СБУ.

Читайте нас в Telegram
ООС