ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серед контрактників-зв’язківців усе більше молоді

23 Січня 2020, 12:35
Серед контрактників-зв’язківців усе більше молоді

У цьому неважко було впевнитись на випуску в 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України, що розташований на Полтавщині.

– Перший у нинішньому році випуск воїнів-зв’язківців має свої особливості – відзначив начальник 179-го НТЦ полковник Ігор Міцюк. – По-перше, він один із найбільших за чисельністю за останні два роки. Частини та підрозділи військ зв’язку, бойові бригади Збройних Сил поповнять близько 150-ти підготовлених спеціалістів.

Другу особливість визначив той факт, що упродовж підготовки курсантів за напрямками зв’язку були апробовані, вдосконалені навчальні програми. Зокрема близько 10 відсотків випускників пройшли  дистанційний курс навчання, а троє зв’язківців отримали сертифікат із основ мережних технологій за міжнародною Програмою CISCO.

Але головною особливістю нинішнього випуску начальник закладу  відзначив значне «омолодження» віку воїнів-контрактників, які приходять на навчання.

Так, середній віковий показник особового складу навчальних підрозділів від 25 до 35 років склав у середньому 60 відсотків від загальної кількості. Стабільною залишається тенденція збільшення курсантів віком від 18 до 25 років. Таких у середньому налічується до 30 відсотків, що на десять відсотків вище минулорічного показника.

– Військовослужбовці старшого віку теж не псують загальну статистику, – додав офіцер. – Адже серед них переважна більшість має достатній фаховий та життєвий досвід, пройшла бойові випробування у районі проведення АТО/ООС. Серед випускників таких загалом налічується близько двадцяти відсотків.

До цього також слід додати, що традиційно високим залишається і кількість військовослужбовців-жінок, які пройшли курс навчання. У складі нинішнього випуску їх налічується близько 45 відсотків від загального числа спеціалістів.

18
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації