ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

СЦКК: озброєння окупантів розміщене з порушенням ліній відведення

29 Січня 2020, 17:30
СЦКК: озброєння окупантів розміщене з порушенням ліній відведення

Збройні формування Російської Федерації продовжують грубо порушувати Мінські домовленості, розміщуючи військову техніку як із порушенням ліній відведення, так і за межами виділених місць зберігання озброєння. Про це йдеться у повідомленні на сторінці пресцентру штабу операції Об’єднаних сил у Facebook з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

«У звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 28 січня 2020 року оприлюднена інформація, що 26 січня БПЛА малого радіусу дії на непідконтрольній урядові України території зафіксував 4 буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм), 2 самохідні гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) біля населеного пункту Біле, 1 САУ (2С9 «Нона-С», 120 мм) біля населеного пункту Голубівка. Цього ж дня БПЛА дальнього радіусу дії зафіксував один танк (Т-64) та один вірогідно міномет (невстановленого типу) біля населених пунктів Новоселівка та Нижнє Лозове. Наступного дня патруль Місії зафіксував три буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм) у населеному пункті Новогригорівка. Зазначене озброєння було розміщене з порушенням ліній відведення»,  йдеться в повідомлені.

Крім того, 23 січня за допомогою повітряного спостереження зафіксовано 49 танків (невстановленого типу) на полігонах біля населених пунктів Круглик та Мануйлівка.

Зазначене озброєння розміщене за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін зазначає, що своїми діями збройні формування Російської Федерації вкотре демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей.

Читайте нас в Telegram
Новини