ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розширений список професії для перекваліфікації та реінтеграції ветеранів

23 Січня 2020
Розширений список професії для перекваліфікації та реінтеграції ветеранів

— Мінветеранів працює над розширенням класифікатора професій для перекваліфікації ветеранів, — на цьому під час пресконференції наголосила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

АрміяInform нагадує, що 23 січня відбулася презентація результатів опитування, проведеного в рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Як повідомляє пресслужба міністерства, під час заходу Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine презентувала результати опитування щодо соціально-демографічних та соціально-економічних характеристик ветеранів та їхніх сімей.

— Як відомо, вся наша команда і партнери дотримуються принципу: нічого для вас без вас. І без такого дослідження, без розуміння проблематики знизу до гори ми не зможемо впровадити будь-якої ветеранської політики, — наголосила очільниця Мінветеранів Оксана Коляда.

У результаті опитування понад 1700 респондентів було виявлено, що серед осіб, які працювали до військової служби за наймом, лише 68% вдалось зберегти своє місце роботи та посади. Також більш ніж третина ветеранів виявили зацікавлення щодо започаткування власного бізнесу.

— Для нас надзвичайно важлива тема перекваліфікації. Міністерство працює над внесенням до класифікатора професій багатьох різних професій, які є актуальними в сьогоденні. По суті, Мінветеранів, маючи державну бюджетну програму професійної адаптації, матиме змогу отримати більше можливостей для перекваліфікації наших ветеранів для подальшої їхньої реалізації в трудовій діяльності, — заявила Оксана Коляда.

Вона також повідомила, що наприкінці березня в Києві відбудеться Ветеранський бізнес– форум із залученням самих ветеранів, потенційних інвесторів,  у межах якого відбудеться ярмарка-вакансій для ветеранів.

Стежте за нами в Instagram
Новини