ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочався візит Помпео в Україну

30 Січня 2020
Розпочався візит Помпео в Україну

Державний секретар США Майк Помпео 30-31 січня перебуватиме в Києві. На цей час стало відомо, що завтра, 31 січня, відбудеться зустріч Майка Помпео з Президентом України Володимиром Зеленським щодо питань європейської безпеки. Також головний американський дипломат планує зустріч з Міністром закордонних справ Вадимом Пристайком та Міністром оборони України Андрієм Загороднюком. Про це йдеться в заяві Держдепартаменту США, яка визначає і офіційну мету візиту: «Для підкреслення підтримки Сполученими Штатами суверенітету й територіальної цілісності України».

Держсекретар також візьме участь у церемонії покладання квітів біля Михайлівського Золотоверхого собору, щоб вшанувати тих, хто загинув на Донбасі. Крім того, Помпео проведе зустрічі з релігійними лідерами, представниками громадянського суспільства та лідерами ділових кіл.

Після Києва Помпео поїде до Мінська на зустріч із білоруським президентом Олександром Лукашенком. Держсекретар США до 4 лютого також має відвідати Узбекистан і Казахстан.

Сам Майк Помпео у твітері мету своєї поїздки сформулював так: «Затвердити американські пріоритети в Європі та Центральній Азії».

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України