ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочав роботу Урядовий комітет з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2020, 17:44

Цей важливий колегіальний орган, потрібний для того, аби виробляти узгоджену позицію різних відомств щодо проектів нормативно-правових актів, які подаються на розгляд Уряду, сьогодні зібрався вперше в новому складі під керівництвом Dmytro Kuleba. Про це повідомляє Офіс віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

На засіданні обговорили низку документів та рішень, щодо яких виникли зауваження. Після доопрацювання вони будуть винесені на розгляд найближчого засідання Уряду.

Зокрема, комітет обговорив питання проєкту Указу Президента «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік».

РНП 2020 розроблено на виконання Цілі 17.2 Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Україна відповідає принципам та критеріям, необхідним для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору».

РНП 2020 містить перелік реформ, які необхідно впровадити з метою досягнення критеріїв членства в НАТО.

Основне завдання цього документа – зробити реформи, що наближають нашу державу до членства в НАТО, планомірними, цілеспрямованими і зорієнтованими на конкретний результат.

РНП 2020 – «людиноцентрична». У документі головний акцент робиться на зусиллях держави, спрямованих на забезпечення безпеки і добробуту людини як ключового суб’єкту національної безпеки.

При розробці РНП 2020 використовувалася міжнародна методика «Управління, орієнтоване на результат» (Results-Based Management (RBM)).
Програму створювали профільні експерти, безпосередньо залучені до впровадження реформ: понад 400 державних службовців та військовослужбовців, які пройшли навчання новим підходам. Робота координувалася Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

В засіданні взяли участь представники Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства фінансів, Секретаріату Кабінетe Міністрів та інші.
Повна назва комітету – Урядовий комітет з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, безпеки, оборони і регіонального розвитку.
Його роботу відновлено рішенням Уряду від 11 грудня (постанова № 1152).

Читайте нас у Facebook