ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Різдвяний вертеп завітав і на передову

9 Січня 2020
Різдвяний вертеп завітав і на передову

Справжній різдвяний вертеп влаштували на новорічні свята в Маріупольській окремій мотопіхотній бригаді, яка виконує бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході країни.

Щоб привітати особовий склад бригади, знавці й любителі національного фольклору та українських традицій організували групу вертепу, до якої увійшли творчо обдаровані військовослужбовці. Кожному було відведено окрему роль. Хтось зображував героя вертепу ‒ богохульного козла, комусь дісталася роль янголятка-зірочки. Були у вертепі й свої ворожки, музиканти, поети і співаки.

Найбільшу винахідливість проявили військовослужбовці – жінки. В їхньому гардеробі знайшлися яскраві сукні й кожушки, хустки і ошатні шарфи. Все це вони прикрасили блискітками і декоративної мішурою. Кожному герою вертепу була відведена своя роль. Ангел виганяв злих духів, ворожки ворожили на кавовій гущі й зернах гороху, а співаки виконували веселі колядки. Вертеп побував в кожному підрозділі. Воїни з радістю взяли участь в театралізованій виставі. Вони також співали і загадували бажання.

Фото Христини Коровіної

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини