ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Різдвяна казка для дітей полеглих героїв із Одещини

9 Січня 2020, 13:00
Різдвяна казка для дітей полеглих героїв із Одещини

Новорічно-різдвяні свята – це нагода вкотре долучитись до доброї справи. Ось і цього разу ветерани громадської організації «Рапіра» взяли участь у благодійній акції та влаштували маленьке свято для 48 діток Одещини, які втратили на війні своїх найдорожчих людей.

‒ На жаль, ми не можемо виконати головну мрію цих діток – повернути їхніх батька чи матір. Але в наших із вами силах подарувати їм маленьку радість,  бодай частинку свого тепла та любові. Звісно, це не замінить рідних, але найменше, що ми можемо з вами зробити, – подарувати різдвяну казку дітям полеглих героїв, ‒ зазначають організатори акції.

Вони також попіклувалися про те, аби здійснити мрії малечі, яка не змогла особисто отримати подарунки, та організували доставку в усі куточки Одеської області.

Варто зазначити, що міська влада також подбала про те, щоб діти, які втратили своїх батьків на війні, у період новорічних канікул мали змогу яскраво відпочити. Тож різноманітні святкові вистави в одеських театрах, філармонії та Будинку клоунів для них абсолютно безкоштовні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Публікації