Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Реабілітація подорожами розширює географію

3 Січня 2020
Реабілітація  подорожами розширює географію

Bus of Нeroes – альтернативний проєкт із психологічної реабілітації військових шляхом подорожей. Багатьом ветеранам важко після війни адаптуватися до мирного життя, особливо тим, хто зазнав важких бойових поранень чи назавжди залишився прикутим до візка. Ідея цього проєкту належить колишньому військовослужбовцю 30-ї бригади житомирянину Олександрові Швецову, який реалізовує його вже третій рік поспіль.

У Рівному він разом з партнерами проєкту зустрівся із першим заступником голови Облдержадміністрації Сергієм Подоліним та керівником ради ветеранів області Сергієм Кальмуком.

– Хочемо поділитися власним досвідом і розповідаємо про таку ініціативу, аби шукати можливості для впровадження аналогічного проєкту і у вашій області. Проєкт Bus of Heroes нині вже є досить масштабним. А починалось усе зі звичайного посту в соціальній мережі. Написав, що маю бус і мрію організувати подорож для військових. Попросив відгукнутися небайдужих людей, які могли б оплатити вартість придорожніх готелів  і виділити кошти на пальне, –  розповів Олександр Швецов.

Зі свого боку перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зазначив, що такі методи психологічної реабілітації учасників бойових дій варто запроваджувати по всій Україні.

– Щиро вдячний хлопцям із Житомирщині за те, що роблять такі важливі справи. Разом із департаментом соціального захисту будемо шукати можливості для реалізації такої ініціативи на теренах Рівненщини, аби наші військові теж мали змогу взяти участь у поїздках.

До речі, до цього реабілітаційного проєкту долучились вже понад 200 військовослужбовців та ветеранів війни з Житомирщини. Вони відвідали Боснію, Хорватію, Португалію, Францію та Єгипет, а для дітей загиблих організували подорож у Діснейленд.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Реабілітація