ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Радбез ООН не ігноруватиме окупацію України — представник Естонії

3 Січня 2020
Радбез ООН не ігноруватиме окупацію України — представник Естонії

Естонія триматиме болюче питання окупації України на порядку денному Радбезу ООН. Як передає Укрінформ, про це в коментарі сказав постійний представник Естонії при ООН Свен Юргенсон — держави, яка з 1 січня представляє в Радбезі Східну Європу.

‒ Питання окупації України, зокрема Криму, сьогодні найважливіше, і ми намагатимемося постійно тримати його на порядку денному. Це найбільш болюче питання, — зазначив він.

Відповідаючи на запитання щодо конфліктів у Східній Європі, яким займатиметься Рада безпеки ООН, він сказав, що до них також належать ситуація у Придністров’ї та Грузії.

‒ Ми маємо також інші потенційні конфлікти — якщо ви подивитеся на Придністров’я чи на окупацію частини Грузії. Але українське питання найбільш гостре на цей момент, — зауважив Юргенсон.

Як повідомлялося раніше, 1 січня до складу Ради безпеки ООН увійшли нові непостійні члени: Нігер, Сент-Вінсент і Гренадіни, Туніс, В’єтнам та Естонія, яка представлятиме регіон Східної Європи. Досі цю роль виконувала Польща, а ще раніше, у 2016‒2017 роках, — Україна.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України