ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

П’ять бригад тероборони ОК «Схід» отримали тактичне завдання з підготовки підрозділів

17 Січня 2020
П’ять бригад тероборони ОК «Схід» отримали тактичне завдання з підготовки підрозділів

П’ять бригад територіальної оборони, обласні військові комісаріати та центри комплектування та соціальної підтримки оперативного командування «Схід» отримали тактичне завдання з підготовки підрозділів територіальної оборони для виконання завдань за призначенням у зоні відповідальності — Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Харківській областях.

На базі Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося інструкторсько-методичне заняття з начальниками штабів — першими заступниками п’яти бригад територіальної оборони та заступниками обласних військових комісарів із територіальної оборони та начальників відділів з територіальної оборони обласних військових комісарів військово-сухопутної зони відповідальності оперативного командування «Схід».

Як зазначив тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача військ оперативного командування «Схід» із територіальної оборони підполковник Олександр Зугравий, після інструкторсько-методичного заняття визначеним посадовим особам буде вручене тактичне завдання щодо відпрацювання групових вправ підпорядкованими підрозділами. Порядок проведення заходів з бойової підготовки підрозділів територіальної оборони буде продемонстрований у ході методичних зборів, які за місяць розпочнуться на базі одного з обласних військових комісаріатів оперативного командування «Схід».

Під час зборів буде представлена нова методика проведення групових занять з військовослужбовцями оперативного резерву, зокрема у бригаді територіальної оборони відбудеться єдиний стрілецький день.

Один з учасників заняття — начальник штабу — перший заступник командира кадру 108-ї окремої бригади територіальної оборони Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Дацюк зазначає, що тема заняття є актуальною і важливою для командирів підрозділів територіальної оборони — вона розроблена на основі програми підготовки офіцерів тактичної ланки управління.

«Така тема, як «Групова вправа» є основною формою навчання, і методика проведення цього заняття була фахово викладена офіцерами управління територіальної оборони оперативного командування. У цьому навчальному році в нашій бригаді будуть проведені дві групові вправи з офіцерами ланки «начальник штабу батальйону» на один рівень вище — вони відпрацьовуватимуть навички на рівні «начальник штабу бригади», «командир бригади». Також бригада територіальної оборони проведе збір із практичним призовом оперативного резерву», — зазначає Юрій Дацюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини