ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про посилення спостережної місії на Донбасі говорили Голова ОБСЄ та генсек НАТО

30 Січня 2020, 12:56
Про посилення спостережної місії на Донбасі говорили Голова ОБСЄ та генсек НАТО

Прем’єр-міністр Албанії й чинний голова ОБСЄ Еді Рама обговорив з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом посилення місії ОБСЄ на Донбасі. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на албанське держагентство АТА.

«Криза в Україні й навколо неї залишається найбільш нагальною проблемою безпеки в Європі, і тому президентство Албанії поставило її пріоритетом у своєму порядку денному», – заявив Рама.

Він додав, що «зробить усе від нас залежне, щоб підтримати зусилля з мирного врегулювання, забезпечення виконання Мінських угод на підтримку зусиль Тристоронньої контактної групи».

«Саме тут вступають в гру виняткова роль і важливість присутності наглядової місії в Україні як ключового інструменту для зниження напруженості й просування до мирного вирішення. Країни-члени НАТО зробили основний внесок в місію з точки зору як фінансування, так і людських ресурсів. По обидва боки лінії перебувають понад 4 мільйони осіб, які отримали користь від роботи Спеціальної моніторингової місії, яка контролювала і сприяла припиненню вогню у 2019 році», – сказав Рама.

Глава ОБСЄ сподівається, що держави-члени НАТО і далі будуть надавати підтримку, зокрема технічну, для моніторингу зон конфліктів, особливо в нічний час, коли  багато випадків порушень припинення вогню.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини світу та України