ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад тисячу земельних ділянок отримали торік учасники бойових дій на Житомирщині

9 Січня 2020
Понад тисячу земельних ділянок отримали торік учасники бойових дій на Житомирщині

Упродовж року на Житомирщині учасники бойових дій оформили право власності на 1161 ділянку земель сільгосппризначення за межами населених пунктів. У обласному Головному управлінні Держгеокадастру повідомили, що для ветеранів затверджено проєкти землеустрою на наділи загальною площею 2060 гектарів.

Варто зазначити, що найбільше землі атовцям передали у власність в Андрушівському (277), Романівському (178), Житомирському (148) й Бердичівському (134) районах. З них 120 наділів площею в понад 12 гектарів передано для індивідуального садівництва, решту – для ведення особистого селянського господарства.

Також у регіональному Головному управлінні Держгеокадастру уточнили, що загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників бойових дій, подано майже 17 тисяч заяв про виділення таких ділянок. За результатами їхнього розгляду, чинним і колишнім військовим надано 9271 дозвіл на розроблення проєктів землеустрою для відведення земель загальною площею 13636 гектарів, у власність передано близько 6 тисяч ділянок загальною площею 9147 гектарів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист