ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 500 воїнів заселились у нові комфортні гуртожитки

8 Січня 2020
Понад 500 воїнів заселились у нові комфортні гуртожитки

Понад 500 військовослужбовців 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України, які потребували поліпшення житлових умов, отримали кімнати в нових комфортних гуртожитках.

Під час урочистостей з нагоди відкриття гуртожитків командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський подякував військовослужбовцям за сумлінну службу й успішне виконання завдань упродовж 2019 року та побажав нових успіхів у 2020 році. Також він зазначив:

– Забезпечення розвитку Сухопутних військ, поліпшення побутових умов для якісного проживання, навчання, підготовка військових спеціалістів – це  є і завжди буде пріоритетом командування. Тому і в майбутньому цим питанням також приділятиметься значна увага. У навчальному центрі сплановано та профінансовано низку проєктів щодо завершення будівництва і обладнання об’єктів інфраструктури та прилеглої території.

Для проживання військових введено в експлуатацію п’ять нових казарм поліпшеного планування. У кожній з казарм може проживати до 125 осіб.

Будівлі мають систему блочного типу – дві кімнати із загальним санвузлом і окремою душовою, у кожній кімнаті проживає до п’яти осіб. У помешканнях є нові меблі, побутова техніка та сантехнічне обладнання. На кожному поверсі передбачені пральня та сушарка, повноцінна кухня, оснащена необхідною сучасною технікою та їдальня. У кімнатах є все, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців.

– Наші військовослужбовці, зокрема й інструктори, які готують фахівців для всіх бойових частин Сухопутних військ, віднині проживатимуть у своїх оселях, – розповів начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Віктор Ніколюк. – Вирішення житлової проблеми в навчальному центрі сприяє його розвитку, приваблює потенційних кандидатів на військову службу за контрактом з віддалених населених пунктів. Адже винаймати квартири в Десні досить дорого. Ми не лише  сприяємо поліпшенню умов проживання військовослужбовців, а й дбаємо про їхні фінанси.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Житло для військовослужбовців, Новини, Соціальний захист