ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Подарунки для дітей, у яких війна забрала батьків

28 Січня 2020
Подарунки для дітей, у яких війна забрала батьків

Повітряні Сили долучилися до проведення всеукраїнської акції «Свята без тата», ініційованої польською громадською організацією «Ініціатива Героям Майдану» та за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ. Її мета – вшанування пам’яті загиблих захисників та підтримка їхніх родин. Цього тижня одинадцять подарункових наборів вирушили у військові частини Повітряних Сил.

– Частину подарунків ми вже відправили, – розповів начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування ПС Олександр Борщевський. – Цукерки, настільні ігри, книжки, вирушили в Херсон, Мелітополь, Дніпро та Умань. Сьогодні відправляємо ще три посилки – у Шепетівку та Чернігів. Серед тих, хто отримає подарунки, і діти загиблих членів екіпажу Іл-76, збитого у 2014-му неподалік Луганська. Хоч Повітряні Сили вперше долучилися до цієї акції, маємо відгуки від інших дітей. У малечі багато позитивних емоцій викликає той факт, що подарунки приїжджають від ельфів-дипломатів аж із Польщі.

Нагадаємо, що збір подарунків проводився волонтерами по всій Польщі. Польські волонтери формують іменні набори для дітей, які втратили батьків на війні на сході України. Подарунки вручають під час Новорічних і Різдвяних свят. До акції, яка проводиться вже вшосте, долучаються працівники Посольства та Консульства України в Республіці Польща. Її співорганізаторами є мати і донька Галина Андрушков і Вікторія Батрин, яким допомагають десятки волонтерів у Польщі та Україні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Соціальний захист