ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Почуття беруть своє»: зустрілись на полігоні, закохались на Світлодарській дузі

27 Січня 2020, 13:33
«Почуття беруть своє»: зустрілись на полігоні, закохались на Світлодарській дузі

Їхні погляди зустрілись на полігоні у с. Гончарівське, а почуття розгорілись на Світлодарській дузі.

Нещодавно відсвяткували весілля військовослужбовці Сергій  та Анна, про цю радісну новину повідомила  пресслужба ОТУ «Північ».

Як розповів Сергій, він побачив Анну ще на полігоні в Гончарівському, дівчина йому сподобалась, і коли та потрапила до шпиталю, то відразу зрозумів, що вона його доля. Згодом пара почала зустрічатися, коли підрозділ перебував на Світлодарській дузі.

Наречений родом із Чернігівщини, на війну потрапив ще в 2014 році по мобілізації і пройшов шлях від солдата до офіцера. Наречена ж черкащанка, із родини військових, пішла на війну вслід за своїми братами, які вже декілька років несуть службу на передовій.

Із пропозицією Сергій не барився, коли він разом із коханою був на весіллі у своїх друзів, то остаточно вирішив – сім’ї бути! Побратими говорять, що вже давно здогадалися, що між Сергієм та Анною є щось більше аніж спілкування, і коли справа дійшла до одруження, то зовсім не здивувалися.

Наречена згадує, що з самого дитинства мріяла про білу сукню і саме таке весілля. Завдяки волонтерам і побратимам підрозділу парі вдалося втілити мрії в реальність. Після одруження Сергій зізнається, що вірить в те, що невдовзі війна закінчиться і разом з Анною далі продовжать будувати сім’ю у Білій Церкві.

Командир батальйону, в якому проходять службу молодята, розповідає, що підготували для пари романтичний сюрприз.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Life story, Новини