ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру військовим у Міноборони та Генштабі

3 Січня 2020
Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру військовим у Міноборони та Генштабі

Сьогодні, 3 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблого українського захисника солдата Миколи Кабанця, представники керівництва оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів МО України та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Також до вшанування пам’яті загиблих українських захисників долучилися представники молодіжної громадської організації «Пласт».

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав один раз…

У цей день в 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади солдат КАБАНЕЦЬ Микола Миколайович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Юні пластуни, в знак пам’яті усіх полеглих на Сході України Героїв та до святкувань Різдва Христового, передали військовим та родині загиблого українського Героя запалений і привезений з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі Вифлеємський вогонь миру.

Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Слід зауважити, що нещодавно пластуни також передали Вифлеємський вогонь на схід, у район операції Об’єднаних сил, де українські захисники боронять нашу державу від російського агресора.

Заступник Міністра оборони Олександр Поліщук поспілкувався з родиною солдата Миколи Кабанця, уважно вислухавши їхні проблеми. Від імені керівництва відомства він подякував представникам молодіжної громадської організації «Пласт» за роботу, яку вони роблять в ім’я держави та в знак пам’яті наших захисників.

Варто зазначити, що Вифлеємський вогонь миру, який сьогодні пластуни передали, горітиме в лампадці у Залі Пам’яті захисників України, на території Міноборони, де кожен охочий може запалити свічку та взяти вогню до Різдва Христового.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Події