ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Після курсів англійської мови з’являються нові можливості

2 Січня 2020
Після курсів англійської мови з’являються нові можливості

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «ХПІ» завершилися курси з іноземної підготовки.

Упродовж трьох місяців близько 30 військовослужбовців Харківського гарнізону вдосконалювали свої знання з англійської мови, здобуваючи нові навички.

За словами командування ХНУПС, курси вели найкращі викладачі кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти університету, що неодноразово проходили стажування в США, Великій Британії та Канаді. Заняття побудовані на основі використання інтенсивної методики мовної підготовки, яка дає змогу за короткий термін значно поліпшити знання та навички, потрібні для спілкування в англомовному середовищі.

Серед випускників курсів у ВІТВ НТУ «ХПІ» — військовий викладач цього вишу майор Іван Бєлоусов.

— Відтепер переді мною, озброєним «арсеналом» англійської, відкриваються нові професійні обрії. Приміром, зможу взяти учать у заходах міжнародного військового співробітництва як в Україні, так і за кордоном. Звісно ж, мрію й про навчання десь у Великій Британії чи ще далі. Вважаю, що ці курси посприяють скорішому просуванню кар’єрними сходинками, і це я добре розумів ще до приходу на перше заняття з англійської. Тому дуже уважно слухав викладачів і виконував їхні завдання, — похвалися офіцер Збройних Сил України.

Наступні набори та заняття на курсах англійської мови в обох військових вишах Харківського гарнізону заплановані на початок лютого цього року.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування