ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олексій Марценюк: «Корупція в питаннях розслужбовлення житла повинна вмерти»

25 Січня 2020, 13:00
Олексій Марценюк: «Корупція в питаннях розслужбовлення житла повинна вмерти»

Заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк провів прийом громадян з особистих питань, який здійснювався по скайпу. Традиційно головною темою спілкування були проблеми забезпечення житлом.

Офіцер запасу з Рівного Петро Михайлович у розмові з Олексієм Марценюком порушив питання розслужбовлення отриманого житла.

– Процес переведення службового житла у формат постійного тимчасово поставлений на паузу, – зазначив Олексій Еразмович. – Наразі група фахівців займається переведенням усіх квартирних справ у електронний формат.

За словами заступника Міністра, дехто процес розслужбовлення сприймав як дуже «зручний» спосіб обійти чергу. Є, наприклад, генерал, який четверту квартиру намагається вивести зі статусу «службова». Тож усі квартирні справи проходять ретельну перевірку. Підключаються сюди також і декларації осіб, щоб мати повну картину.

– Гадаю, що впродовж першого кварталу цього року ми завершимо процес так званої інвентаризації службового житла, – зазначив Олексій Марценюк. говорячи про терміни «паузи». – Коли в якомусь регіоні службова квартира втрачає свій статус з порушенням усіх норм і порядку, ми цього в Києві не бачимо. Хочемо, щоб цей процес набрав прозорості. Тоді розслужбовлення можна буде робити не індивідуально по кожному випадку, а системно.

Олексій Еразмович зауважив: у Збройних Силах нині в службових квартирах проживає сім тисяч людей, які мають право на зміну статусу житла. І щоб не гаяти часу на розгляд кожної справи індивідуально, можна через певний час, отримавши рапорт чи заяву людини, перевірити по базі правомірність її звернення щодо розслужбовлення квартири.

– Навколо цієї проблеми існують корупційні схеми, і щоб не дати їм існувати надалі й проводиться ця перевірка, – наголосив Олексій Марценюк. – Корупція в цьому питанні повинна вмерти назавжди.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини