ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окупанти в Криму впіймали нового «українського диверсанта зі схроном»

24 Січня 2020, 17:58
Окупанти в Криму впіймали нового «українського диверсанта зі схроном»

Окупантська ФСБ затримала в Криму місцевого жителя, який, за словами росіян, «за завданням українських спецслужб обладнав схрони з боєприпасами». Як передає УНН, повідомлення про затримання чергового «українського диверсанта» оприлюднило управління ФСБ по анексованих Криму і Севастополю.

«В облаштованих ним у Сімферополі схованках виявлено та вилучено дев’ять електродетонаторів, три запали, детонатори уповільненої дії і бризантну вибухову речовину загальною масою більше 5 кг», цитує пресслужбу окупантів видання «Крим.Реалії».

Повідомляється, що стосовно чоловіка порушили кримінальні справи за незаконне придбання, зберігання, перевезення вибухових речовин і боєприпасів. ФСБ розповсюджує інформацію, що кримське судилище взяло затриманого під варту.

Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає. Ім’я та прізвище затриманого у відомстві не називають, його коментарі відсутні. У СБУ також поки немає реакції на інформацію ФСБ.

Нагадаємо, що двоє «українських диверсантів», Володимир Дудка та Олексій Бессарабов, перебувають у Сімферопольському слідчому ізоляторі.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України