ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеситам розповіли, чим займалось українське військо сто років тому

23 Січня 2020
Одеситам розповіли, чим займалось українське військо сто років тому

В Одесі у приміщенні обласного історико-краєзнавчого музею розпочала роботу виставка «Українське військо:1917-1921».

Експозицію підготовлено спільними зусиллями працівників Українського інституту національної пам’яті та департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації. Відкриття виставки організатори присвятили до Дня Соборності України.

Переглянути нову історичну експозицію у перший день її роботи прийшли ветерани ЗСУ, молодь міста, матері полеглих на сході країни Героїв, представники державних органів влади та духовенства, активісти громадських організацій.

Як зазначив начальник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк, виставка «Українське військо:1917–1921» розповідає про зародження Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, ушанування пам’яті й відновлення мілітарних традицій нині.

Експозиція інформаційно-просвітницьких стендів створена за матеріалами з фондів Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Музею Української революції 1917–1921 років, Українського національного музею в Чикаго, Віртуального музею УНР, Архіву Організації Українських Націоналістів (Українська Інформаційна Служба — Лондон), Архіву Інституту Йозефа Пілсудського.

З матеріалами виставки охочі можуть ознайомитись в Одеському історико-краєзнавчому музеї за адресою м. Одеса, вул. Гаванна, з 4 до 9 лютого. Надалі пересувна виставка помандрує районами Одеської області.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Події