ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО схвалило реакцію України на збиття літака в Ірані

21 Січня 2020
НАТО схвалило реакцію України на збиття літака в Ірані

Віцепрем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що у НАТО позитивно оцінили реакцію української влади після збиття українського літака в Ірані. Як повідомляє «Європейська правда», про це він сказав в інтерв’ю українській службі Deutsche Welle після засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі.

— Сьогодні і керівництво Альянсу, і багато союзників відзначили дуже позитивно те, як Україна відреагувала на збиття українського літака в Ірані. Вони відзначили, що ми відреагували принципово й водночас без емоцій, гідно, з повагою до жертв. Це той стиль, який відповідає їхньому баченню, їхнім стандартам, — сказав віцепрем’єр.

Він відкинув критику на адресу Зеленського про те, що українська влада не виступила з активною позицією тоді, як західні союзники вже на повну заявляли про докази збиття літака.

— У партнерів на той момент був доступ до конкретних даних розвідок. До речі, якби ми були частиною програми розширених можливостей НАТО, то обмін цими розвідданими був би більш оперативний і ефективний, — сказав в інтерв’ю віцепрем’єр.

Дмитро Кулеба відзначив, що всередині країни та за її межами «існує дуже протилежне сприйняття позиції України щодо літака».

— Усередині владу критикують, а зовні хвалять за принциповість і виваженість, — заявив заступник глави уряду.

Як повідомляла АрміяInform, раніше Іран оприлюднив звіт розслідування катастрофи українського літака.

Стежте за нами в Instagram
Новини