ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нарада у Президента: «Реформа децентралізації потребує детального обговорення»

16 Січня 2020
Нарада у Президента: «Реформа децентралізації потребує детального обговорення»

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

Як повідомляє пресслужба Офісу Президента, на зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи — створення в Україні системи спроможних місцевих громад.

«Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян», — зазначається в повідомленні.

Президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції стосовно реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій з представниками всіх сторін.

«За результатами зустрічі Глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання», — йдеться в повідомленні преслужби Офісу Президента України.

Читайте нас у Facebook
Новини