ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Начальник Генерального штабу ЗСУ взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО

14 Січня 2020
Начальник Генерального штабу ЗСУ взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО

В Брюсселі начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів у форматі з операційними партнерами Місії  “Рішуча підтримка” (Афганістан). Про це повідомляється на офіційній сторінці у Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Також під час візиту до штаб-квартири НАТО генерал-полковник Руслан Хомчак провів зустрічі із начальниками Штабів оборони Збройних Сил Великої Британії й Румунії та начальниками Генеральних штабів Збройних Сил Литви й Польщі. Мова йшла про поглиблення військового діалогу між Збройними Силами України та арміями країн-членів НАТО, а також обговорювалися актуальні аспекти військового співробітництва.

Напередодні, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України відвідав Стратегічне командування НАТО з операцій у місті Монс (Королівство Бельгія), де зустрівся із заступником Верховного Головнокомандувача Об’єднаних ЗС НАТО в Європі генералом Сером Джеймсом Еверардом (Велика Британія).

 

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України