Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На Житомирщині влаштували екскурсійний тур для родин учасників АТО

4 Січня 2020
На Житомирщині влаштували екскурсійний тур для родин учасників АТО

У Житомирській області, де є цікаві туристичні маршрути, на зимові свята подбали про дозвілля родин учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. У когось із них чоловіки та батьки вже відвоювали й повернулися додому, а в декого якраз знаходяться на передовій, захищаючи країну. І ось, аби їхні сім’ї не почувалися самотньо, на новорічні та різдвяні свята Житомирська обласна рада підтримала ініціативу обласного туристичного інформаційного центру щодо проведення соціального туру для родин учасників АТО/ООС Житомирщини.

У туристичному інформаційному центрі розповідають, що проводити соціальні, тобто – безкоштовні тури для різних категорій громадян – для них не новина. І цього разу вони вирішили організувати його саме для сімей тих, хто зі зброєю в руках відстоює незалежність та суверенітет України на буремному Сході.

У рамках туру екскурсанти відвідали цікаві туристичні місця, що розташовані на теренах Тетерівської об’єднаної територіальної громади. Так, родини захисників побували у замку Терещенків та Тригірському монастирі, біля дубів «Патріархи» та на скеледромі, а також побачили інші родзинки Житомирщини-туристичної, отримавши безліч вражень та позитивних емоцій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Ветерани АТО та ООС, Новини, Соціальний захист