ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині із майже 12,5 тисяч учасників АТО/ООС торік оздоровилися 253…

10 Січня 2020
На Полтавщині із майже 12,5 тисяч учасників АТО/ООС торік оздоровилися 253…

Про те, як Полтавська область забезпечувала соцзахист учасників бойових дій на сході держави, повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Посадовець поінформувала, що на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 12 495 учасників бойових дій (АТО/ООС), 552 особи з інвалідністю внаслідок війни з-поміж згаданої категорії, 50 учасників війни та 381 член сімей загиблих (померлих) ветеранів російсько-української війни.

В області торік укладено 127 угод з підприємствами – надавачами послуг з професійної адаптації на суму 988,4 тис. грн. 195 учасників АТО та ООС пройшли курси перепідготовки та професійного навчання.

Послугами психологічної реабілітації торік скористались 73 учасники бойових дій, а оздоровлення вдалося забезпечити для 253 постраждалих захисників.

У 2019 році в межах державних програм, спрямованих на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення зазначеним категоріям осіб, виділено 15 млн гривень на придбання житла для 20 сімей.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист