Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На Полтавщині близько 100 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

4 Січня 2020
На Полтавщині близько 100 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

Захід відбувся у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України за участю молодого поповнення  призову осінь-2019 року.

Як зазначив заступник командира військової частини полковник Олег Сторощук, новобранці протягом інтенсивного загальновійськового курсу базової підготовки отримали достатні знання та практичні навички з вогневої, тактичної та інженерної підготовки, опанували початкові уміння з тактичної медицини та інших військових дисциплін.

Із нагоди урочистостей військовослужбовців привітали командування навчального центру, представники громадських організацій та духовенства, батьки воїнів.

− Молоде поповнення нинішнього призову, окрім відповідної підготовки, має достатню позитивну мотивацію та налаштоване до військової служби, – зазначив заступник начальника Центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. – Це підтверджує той факт, що серед новобранців уже близько десяти осіб прийняли рішення поповнити лави військовослужбовців-контрактників. Живий тому приклад – солдат Микита Ломоносов, який ще донедавна шукав кращої долі на заробітках у Польщі. Але після призову та базової підготовки  хлопець свідомо прийняв відповідальне рішення – стати контрактником.

Цей день особливо хвилюючим був і для солдата Максима Кривоноса. Закінчивши у минулому році Сумський виш та отримавши престижну роботу, він   теж прийняв рішення пройти армійський вишкіл.

– Вважаю службу в Збройних Силах України хорошою школою життя та можливістю перевірити особисту готовність до випробувань, – зауважив воїн. – Тим більше, що військові навички просто необхідні в умовах існуючих для країни загроз з боку кремлівського режиму.

Після закінчення урочистостей батьки молодих воїнів мали змогу зустрітись з командуванням навчального центру та отримати відповіді щодо умов та особливостей проходження як строкової військової служби, так і служби за контрактом.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини