ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Київському бронетанковому заводі відвантажено першу партію відремонтованих танків Т-72

24 Січня 2020, 19:10
На Київському бронетанковому заводі відвантажено першу партію відремонтованих танків Т-72

Сьогодні, 24 січня, перша партія у 2020 році з 15 одиниць відремонтованих танків Т-72 з покращеними ТТХ відправилася у війська. Передачу техніки організував Об’єднаний центр забезпечення військово-технічним майном. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Командування Сил логістики ЗСУ.

Уповноважені особи завантажили військову техніку на універсальні платформи автоматизованим методом та встановили на спеціальні шпори, що входять у комплект поставки, задля дотримання належних заходів безпеки на залізничному транспорті під час перевезення бронетехніки. Башту та ствол танка також зафіксували у нерухомому положенні з метою унеможливлення поворотів під час руху.

Варто зазначити, що найближчим часом, до кінця січня, у війська буде відправлена друга партія танків з 10 одиниць після капітального ремонту, яким доопрацьовано оптику, стабілізаційну систему гармати, покращені загальні ходові характеристики. Крім того, у лютому танкісти отримають ще шість одиниць Т-72 з покращеними характеристиками, якими буде укомплектовано танковий батальйон.

8
2
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини