Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

МЗС надасть усю необхідну допомогу родичам загиблих в Ірані українців

8 Січня 2020
МЗС надасть усю необхідну допомогу родичам загиблих в Ірані українців

Міністерство закордонних справ України висловлює співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі поблизу Тегерана і обіцяє надавати їм усю необхідну підтримку і допомогу. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«У зв’язку із катастрофою літака Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», що виконував 8 січня 2020 року рейс PS 752 Тегеран – Київ, Міністерство закордонних справ України висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Ця жахлива катастрофа забрала життя 176 пасажирів і членів екіпажу ‒ громадян України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великої Британії», ‒ інформує пресслужба МЗС.

Україна надаватиме усю необхідну підтримку і допомогу родичам і близьким загиблих громадян України. Для отримання оперативної інформації та консульської підтримки вони можуть звертатися за телефоном оперативно-кризової групи Департаменту консульської служби МЗС України +380 44 238 16 57.

У зовнішньополітичному відомстві запевнили, що Україна також готова максимально долучитися до розслідування причин катастрофи  відповідно до норм міжнародного права, зокрема Чиказької конвенції.

Читайте нас у Facebook
Новини