ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Молодим артилеристам є в кого навчатися

25 Січня 2020, 9:33
Молодим артилеристам є в кого навчатися

В артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича в перші тижні нового навчального року тривають заняття з усіх видів підготовок. Воїни-артилеристи, які шість останніх років більшу частину часу проводили в районі ведення бойових дій на Сході країни, цими днями перевіряють свої вміння та навички, готуючись до чергових відряджень та бойової роботи. Вони обслуговують озброєння та бойову техніку, маскують її на позиціях у полі та лісосмугах, тренуються у завантаженні боєкомплекту, перевіряють техніку до маршу, формують колони з техніки різних типів та відпрацьовують маршрути їхнього руху, а також виконують інші різноманітні завдання. Зв’язківці опановують сучасні цифрові зразки техніки зв’язку, оператори БПЛА тренуються зі своїми дронами, сапери вправляються в мінуванні підступів до позицій, ремонтники – перевіряють механізми, вузли й агрегати самохідних артилерійських установок, буксируваних гармат, малих легкоброньованих тягачів та іншої техніки.

Як розповіли журналісту АрміяІnform у частині, сьогодні у строю бригади – чимало військовослужбовців, які лише нещодавно уклали контракт про проходження служби, до того ж серед них є і юнаки, які тільки починають вивчати військову справу. Тож для них є дуже актуальними такі заняття, що давно позаду в досвідчених гармашів, які пройшли, як то кажуть, «Крим, Рим і мідні труби». Знав би хтось, скільки разів відпрацювали свій ресурс стволи гармат та САУшок бригади, випустивши по ворогу десятки тисяч снарядів за ці роки, як вони знімалися, замінювалися й знову показували філігранну бойову роботу!

Тож молодь наразі робить свої перші кроки й вивчає ази армійської служби.

Досвідчені ж вояки роблять загалом те саме, але – набагато більше, і, відпрацьовуючи при цьому досить жорсткі нормативи як у пункті постійної дислокації, так і під час польового виходу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини