Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Міністр оборони України Андрій Загороднюк вручив пам’ятні знаки родинам полеглих «кіборгів»

20 Січня 2020
Міністр оборони України Андрій Загороднюк вручив пам’ятні знаки родинам полеглих «кіборгів»

Сьогодні, 20 січня, у День вшанування пам`яті захисників Донецького аеропорту Міністр оборони України зустрівся з родинами загиблих «кіборгів» та вручив їм пам’ятні відзнаки «Героям оборони ДАПу».

– Сьогодні вже п’яті роковини тих сумних подій. Ми пам’ятаємо усіх, хто віддав свої життя за нашу країну, а також не забуваємо і про їхніх рідних. Спеціально до цих роковин ми розробили відзнаку, яку я хотів би вручити й передати усім сім’ям полеглих Героїв, як іще один із пам’ятних знаків тих днів, які ми, на жаль, ніколи не забудемо, – сказав Андрій Загороднюк.

Глава оборонного відомства також зазначив, що завжди відкритий до спілкування з сім’ями цих героїв, і не тільки у дні вшанування пам’яті полеглих «кіборгів». Міністерство щодня спілкується з родинами звитяжців, які склали голови, й вирішує  найнагальніші для них питання.

Відзнаки «Героям оборони ДАПу» отримали понад 50 сімей полеглих у Донецькому аеропорту воїнів. Родинам, котрі не змогли приїхати до столиці, пам’ятні відзнаки передадуть через місцеві військкомати.

Окрім вшанування пам’яті полеглих у 2015-му оборонців ДАПу, сьогодні у Міністерстві згадували й тих, хто в ці дні також віддав свої життя, захищаючи рідну землю на Донбасі у 2016-2019 роках.

– Вдячний усім нашим воїнам, які роблять усе для того, аби українці могли відчувати себе захищеними. Загиблих, на жаль, повернути не зможемо, але пам’ятатимемо й вшановуватимемо їх доти, доки є Україна, тобто – завжди, – зазначив Андрій Загороднюк.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини