ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінфін повідомив: скільки коштів передбачено на підготовку спортсменів

3 Січня 2020
Мінфін повідомив: скільки коштів передбачено на підготовку спортсменів

На розвиток українського спорту у 2020 році уряд виділив у півтора рази більше коштів, ніж 2019-го — 5,4 млрд грн. З них 1,4 млрд грн — на підготовку та участь спортсменів у зимових юнацьких Олімпійських іграх, які відбудуться у Швейцарії, та в літніх Олімпійських і Паралімпійських іграх, що пройдуть в Японії.

Понад 200 млн грн було виділено на експеримент, запроваджений за ініціативи спортивних федерацій. Він передбачає, що національні спортивні федерації з окремих олімпійських видів спорту самостійно проводять усі організаційні заходи щодо спортивних подій, виходячи з потреби забезпечення всіх ризиків власним коштом. Гроші в межах експерименту були виділені шести федераціям: легка атлетика, регбі, стрибки у воду, баскетбол, хокей із шайбою, бокс.

Як повідомив Мінфін, станом на 24 грудня 2019 року Міністерство фінансів на 100 % виконало свої зобов’язання і перерахувало всю суму коштів для забезпечення підготовки українських спортсменів у спортивних заходах 2020 року.

Для порівняння: видатки держбюджету на спорт у 2019 році становили 3,6 млрд грн, з яких на розвиток олімпійських і неолімпійських видів спорту було виділено 1,9 млрд грн.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Спорт