ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мешканці прифронтової Попасної вдячні військовим правоохоронцям

14 Січня 2020
Мешканці прифронтової Попасної вдячні військовим правоохоронцям

Військові правоохоронці Тернопільського зонального відділу ВСП  13 січня повернулися додому з району проведення операції Об’єднаних сил. Вони більше ніж три місяці підтримували військову дисципліну і правопорядок у межах зони своєї відповідальності в Луганській області. Прибули тернополяни до пункту постійної дислокації у повному складі без жодних утрат. Попри те, що до складу групи входили досвідчені фахівці, які вже неодноразово виконували завдання у районі бойових дій, ця ротація для них була особливою. Цього разу в зоні відповідальності військовослужбовців ВСП із Тернополя з’явилася одна із трьох ділянок розведення сторін. А це покладало на військових правоохоронців більшу відповідальність. Усі розуміли наскільки важлива ділянка території, на якій довелося нести військову службу. Тут потрібно було бути і психологом, і фахівцем із правових аспектів.

– Усі чітко справилися із завданнями. У компетенції наших воїнів ВСП були не лише питання щодо забезпечення порядку серед захисників України, а і боротьба з диверсійними групами, забезпечення супроводу військового транспорту, конвоювання та охорона затриманих за вчинення правопорушення військовослужбовців, безпека дорожнього руху, супровід військових колон, регулювання дорожнього руху та інше, – зазначив начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Іван Бугай.

Слід відзначити, що під час крайньої ротації військовослужбовці ВСП неодноразово допомагали Попаснянському району і прифронтовій Попасній щодо найскладніших питань життєдіяльності, а також налагоджували взаємодію між місцевим населенням і військовослужбовцями ЗС України. Допомога у проведенні громадських заходів та під час вирішення непростих ситуацій, пов’язаних із проведенням ООС, сприяла укріпленню не лише професійних, але й дружніх відносин між місцевою владою, цивільними та військовими. Напередодні від’їзду додому до військової комендатури завітала керівник апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторія Попова. Вона, від імені жителів району, подякувала усім захисникам за їхню службу та висловила сподівання на продовження дружніх відносин між військовими і цивільними.

– Нехай ваша самовіддана праця служить прикладом для всієї України, як треба любити і турбуватися про свою Вітчизну, – наголосила Вікторія Попова.

Після прибуття до місця постійної дислокації на військовослужбовців чекають відпустки та приємні моменти у родинному колі.

14
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини